Pärnu Võrkpalliklubi euromäng slovakkidega jääb ära!


Pärnu VK & Genfi Chenois
Foto: Kristhel Vaht

Pärnu Võrkpalliklubi teatab oma kodulehel, et nende neljapäeval toimuma pidanud CEV Challenge Cupi mäng Slovakkia klubi Volley Team Bratislava vastu jääb ära, mis tähendab, et Pärnu pääseb nüüd mänguta 1/8-finaali.

Viimase nädala jooksul on olnud mängu ettevalmistus ning infoliikumine planeeritud vastasega vaevaline ning vaheldunud on vastukäiv informatsioon mängu toimumise ja ärajäämise kohta. Kui veel esmaspäeval teatas Euroopa Võrkpalli Konföderatsioon (CEV), et mäng toimub, siis teisipäeva pärastlõunal laekus ametlik teadaanne Bratislava meeskonnalt mängu mittetoimumise kohta. Infot kinnitasid ka Slovakkia alaliit ning CEV.

Pärnu saab seega Challenge Cupil mänguta edasi 1/8-finaali, kuid meeskonnale toob mängude ärajäämine kaasa omajagu negatiivset. "Ühest küljest oleme teinud mängu ettevalmistuseks mitmeid kulutusi, mille osas üritame nüüd saada kompensatsiooni. Teisalt aga on Eurosarjas osalemise üks peamisi eesmärke saada tasemel mänge, ka nendest oleme nüüd ilma," sõnas Pärnu meeskonna mänedžer Reio Tilk klubi pressiteate vahendusel.

Kaheksandikfinaalis kohtub Pärnu Itaalia klubi Latina Andreoli ja Belgia meeskonna Antverpeni Precura paari võitjaga.