Kui karikavõistlustel võitis TTÜ 0:2 kaotusseisust mängu 3:2, siis täna oli sama süžee tulemusel võidukas Tartu, kirjutab volley.ee. Punkt-punkti heitluses kulgenud avageimi võitis TTÜ napilt 25:23, teise aga 14:17 kaotusseisust võimsa lõpuga 25:20. Seejärel ärkas kodumeeskond, võites kolmanda geimi kindlalt 25:16, neljanda ja viienda aga minimaalse vahega 27:25 ja 15:13.

Teises täna peetud Schenker Liiga kohtumises oli Pärnu VK kindlalt 3:0 parem Biolars/Jelgava meeskonnast, kõikides geimides anti detsembri keskpaigas Läti karikavõitjaks kroonitud vastastele vaid 17 punkti.

BIGBANK Tartu resultatiivseim oli 17 punkti kogunud Robert Täht, hea esitluse tegi ka blokis hiilanud (7 punkti!) Kristo Kollo (15 punkti, efektiivsus +7). Kaotajate suurimad punktitoojad olid Mart Tiisaar (19 punkti, +1), Siim Ennemuist (15 p, +11) ja Jaanus Nõmmsalu (15 p, +2).

Pärnu meeskonna võitu andsid suurima panuse Siim Põlluäär (12 punkti, +5), Taavet Leppik (10 p, +3) ja Andrus Raadik (10 p, +7). Pärnu oli vastastest selgelt üle nii rünnakul (53% - 32%) kui blokis (12 - 4).

Schenker Liiga liider on kaks vooru enne põhiturniiri lõppu Selver Tallinn (38 punkti), BIGBANK Tartu jääb maha 3 ja Pärnu VK 4 punktiga. Neljandal-viiendal positsioonil on võrdselt 31 punktiga Rakvere VK ja RTU/Robeszardze. TTÜ meeskond on 24 punktiga kuues ja Danpower Võru/Noortekoondis 1 silmaga viimane.

Järgmise nädala sees on liigas kavas kaks kohtumist - kolmapäeval mängivad omavahel Läti meeskonnad Poliurs/Ozolnieki ja Daugavpils Universitate, neljapäeval võõrustab liidermeeskond Selver Tallinn viimasel kohal asuvat Danpower Võru/Noortekoondist. Nädalavahetusel peetakse mitmed otsustavad kohtumised ja 19. jaanuariga lõppeb Schenker Liiga põhiturniir.