Kordusmäng algas äärmiselt tasavägiselt, kui pikaks veninud avageim kuulus pärnakatele 28:26, kirjutab volley.ee. Teise geimi suutis 25:21 enda kasuks kallutada TTÜ, kuid siis jäädi kolmandas pärnakate rongi alla - kaotuseks 12:25. Tasavägise neljanda geimi lõpetas 25:23 pärnakate võiduks Mihkel Tanila pallinguviga.

Võitjate resultatiivseimana kogus 20 punkti Siim Põlluäär, nurgamehed Taavet Leppik ja Kardo Kõresaar toetasid 12 ja 11 silmaga. Avamängus tipikaid seitsme ässpallinguga kostitanud Kõresaar piirdus täna kolmega. TTÜ mängu hoidis jälle üleval Mart Tiisaar (25 punkti, +14), korraliku esitluse tegi ka vanameister Jaanus Nõmmsalu (14, +8).

Lisaks kohalikele sarjadele ja Schenker Liigale tänavu ka Eurosarjas mänginud Pärnu VK jaoks oli meistrivõistluste pronks suurimaks kordaminekuks, sest karikavõistlustel langeti veerandfinaalis ja Schenker Liiga lõpetati neljandana.

Finaalseeria Tallinna Selveri ja Tartu Bigbanki vahel, mida Tartu 1:0 juhib, jätkub homme Kalevi spordihallis kell 20. Sellest mängust teeb taas otseülekande Delfi TV.