Pärast Tartu meeskonna peatreeneri Andrei Ojametsa vahetusi (Robert Tähe, Renee Teppani ja Artis Caicsi asemele tulid väljakule Karl Jaani, Argo Meresaar ja Andres Toobal) tartlaste mäng ajapikku paranes ning kolmas geim võideti tulemusega 25:20. Tasavägiselt algas ka neljas geim, kuni Pärnu tegi 10:10 viigiseisul 5-punktilise spurdi ning vormistas geimivõidu tulemusega 25:17, teatab volley.ee.

Pärnu meeskond oli vastastest selgelt parem rünnakul (46%-39%) ja blokis (19-9). Võitjate parimad olid Andrus Raadik 20, Siim Põlluäär 16 ning Tamar Nassar 15 punktiga. Tartlastest jõudis kahekohalise punktisummani (15) vaid Argo Meresaar.

Üllatuskaotuse sai valitsev Eesti meister Selver Tallinn, kes võõrsil jäi 2:3 alla Poliurs/Ozolniekile. Geimidega 2:1 ees olnud Selver kaotas tasavägise neljanda geimi 24:26 ning seejärel viienda juba kindlamalt 11:15. Resultatiivseim oli 24 punktiga Hindrek Pulk, Martti Rosenblatt kogus 14 ja Meelis Kivisild 13 silma.

Vajalikud kolm punkti kirjutas tabelisse Rakvere VK, kes tulemusega 3:1 mängis üle Biolars/Jelgava. Vaheaasta järel võrkpalli naasnud Aivar Silm tundub olevat järjest paremas löögihoos - täna oli ta 25 punktiga (+14) meeskonna suurim skooritegija.

TTÜ meeskonnal ei läinud neljanda järjestikuse liigavõidu vormistamisega kaua aega, kui kuivalt 3:0 alistati Daugavpils Universitate. Teist päeva järjest näitas head hoogu 19 punkti (+11) kogunud Mart Tiisaar, Jaanus Nõmmsalu panustas võitu 12 ning Siim Ennemuist ja Kristjan Jürima 10 silma.

Kaheteistkümnes järjestikune kaotus läks kirja Danpower Võru/Noortekoondisele, kes jäi kodusaalis 1:3 alla RTU/Robezsardzele. Ilusat mängu näitas täna Oliver Orav, tulemuseks 19 punkti ja efektiivsus +10. Schenker Liiga ajakava, tulemused, statistika ja tabeliseisu leiad SIIT.