Läti klubi alustas avageimi 7:1 spurdiga. Pärnu pääses esimest korda juhtima seisul 18:17 ning läks punktiga ette ka pärast 22:22 viiki, kuid siis tegi Svans servivea ning lätlased lõpetasid geimi kahe järjestikuse serviässaga.

Teine geim kulges RTU dikteerimisel alates 9:9 viigiseisust. Pärnu oli veel mängus sees seisul 19:21, kuid RTU võitis viimased neli punkti järjest.

Kolmandas geimis kinkis Pärnu 18:15 eduseisul lätlastele neli punkti järjest, kuid pääses siiski veel 21:19 ette. Otsustavatel hetkedel aitas RTU-l võidu vormistada Armands Abolins, kes tõi võitjate parimana meeskonnale 17 punkti. Pärnu parimad olid Eduardo Neves Atu Chizoba 13 ja Ilja Kovalov 12 punktiga.

See oli Pärnule neljas kaotus kahe võidu kõrvale. Roberžsardze (5-1) tõusis tabeliliidriks.

TalTech sai nelja kaotuse kõrvale kirja teise võidu, alistades 3:0 (25:21, 25:19, 25:18) Daugavpilsi ülikooli. 16 punkti tõid TalTechile Mihel Nuut ja Valentin Kordas.

Tartu Bigbank oli Põlvas toimunud mängus 3:1 (25:22, 35:37, 25:21, 25:22) parem Jekabpilsist ning loovutas ühe kaotatud geimi tõttu tabelis esikoha. Tartu parimatena tõid Meelis Kivisild 18 ja Stefan Kaibald 16 punkti.