Pärnu võitis esimesed kaks geimi vastavalt 25:21, 25:20. Kolmas ja neljas geim kuulusid aga lätlastele, Pärnule loovutati vastavalt 21 ja 25 punkti. Otsustava geimi suutis kodumeeskond siiski enda kasuks kallutada, võites selle 15:7.

Atvars Ozolins tõi Pärnu parimana 23 punkti, Toms Švans lisas 18 ja Kristaps Platacs 16 silma. Jelgava resultatiivseimad olid Karlis Pauls Levinskis (20p) ja Aleksandrs Kudrjasovs (19p).

Teise kohtumises järjest pidi kaotuse vastu võtma TalTech. Sedapuhku jäädi RTU/Robežsardze/Jurmalale alla 0:3. Esimesed kaks geimi kuulusid kindlalt lätlastele, kui need võideti 25:13 ja 25:18. Kolmas geim kujunes juba tasavägisemaks (26:24).

Jörgen Vanamõisa tõi TalTechi poolelt 11 silma, Tamur Viidalepp lisas 10 punkti. Aleksandrs Avdejevs oli võitjate suurim punktitooja 14 silmaga, Gatis Garklavs panustas võitu 13 punkti.