Pärnus toimunud mängus, kus kohtusid omavahel Eesti ja Läti karikavõitjad, suutis Jelgava meeskond kõik kolm tasavägist geimi enda kasuks kallutada. Seejuures oli Pärnu kolmandas geimis 21:24 kaotusseisus, kuid suutis 24:24 viigistada. Kaks järgmist punkti kuulusid siiski Läti võistkonnale, teatab volley.ee.

Andrus Raadik oli 14 punktiga Pärnu resultatiivseim, Siim Põlluäär ja Kardo Kõresaar toetasid meeskonda vastavalt 13 ja 9 punktiga. Kui teistes statistilistes elementides võistkondadel suurt erinevust ei olnud, siis rünnakuprotsent oli selgelt lätlaste kasuks (44%-32%).

Tallinna Selveri neljas järjestikune võit tuli võõrsil Rakvere Fruit Xpressi üle numbritega 3:0 (15, 17, 23). Võitjate poolel jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Schenkeri liiga novembrikuu parim mängija Martti Juhkami, kelle arvele kogunes hea rünnakuprotsendi (63) juures 18 punkti (efektiivsus +13). Rauno Tamme tõi Rakverele 11 punkti.

Eile Jelgava/Biolarsile 2:3 kaotanud TTÜ ei suutnud ka täna võidulisa teenida, kui võõrsil tuli Daugavpilsi Universitate 3:1 (14, 20, -22, 18) paremust tunnistada. Mart Tiisaar tõi ülikoolimeeskonnale 18 punkti, Siim Ennemuist ja Denis Sintov lisasid vastavalt 13 ja 12 punkti. TTÜ vastuvõtt oli heal tasemel 80%, rünnakuprotsendiks kujunes 48. Läti võistkonna samad näitajad olid 69% ja 53%. Blokipunktide arvestuses jäi 12-8 peale Daugavpils.

Kell 19.30 algavas mängus kohtuvad Riia Lase ja Ozolnieki/Poliurs. 56 punkti kogunud Pärnu jätkab endiselt turniiritabeli esimesel real, kuid edu Selveri ees kahanes viiele punktile. Biolars (41 punkti) tõusis tänase võiduga neljandaks, TTÜ (40) langes koha võrra viiendaks. Daugavpils möödus Bigbank Tartust, tõustes 36 punktiga kuuendaks. Tartu kaotab ühe vähempeetud mängu juures Daugavpilsile kahe punktiga.