Sarnaselt kahele esimesele mängule oli pärnakate üleolek veenev ning seeria võideti ühtegi geimi kaotamata. Tasavägiseim oli kohtumise avageim, mille Pärnu võitis 25:22, järgnevad kuulusid neile juba 25:12 ja 25:17, vahendab volley.ee.

Pärnu parim oli täna 12 punkti kogunud Taavet Leppik, võrdselt 9 silma panustasid meeskonna võitu Kardo Kõresaar, Siim Põlluäär, Sven Saarpere ja Romet Priimägi. Dapower Võru/Noortekoondise meeskonnas oli resultatiivseim Oliver Orav (11 punkti, +2).

Teine veerandfinaalseeria TTÜ ja Rakvere VK vahel jätkub homme kell 18:30 TTÜ spordihoones, kolme võiduni mängitavas seerias on Tehnikaülikooli meeskond juhtimas 2:1. Selle paari võitjat ootab poolfinaalis Schenker Liiga põhiturniiri võiduga parima asetuse saanud Selver Tallinn.