Koduvõistkond asus kohtumist kahe geimivõiduga juhtima, kuid pärnakad suutsid vastasseisu viigistada ja võita seejärel ka 19:17 viienda geimi, kirjutab volley.ee. Kuurortlinna esinduse võidunumbrid olid kaks tundi ja 35 minutit väldanud vastasseisus lõpuks 3:2 (-23, -22, 23, 27, 17).

Taavet Leppik tõi võitjatele 17 ja Andrus Raadik 11 punkti. Taavi Nõmmistu kogus võõrustajate poolel 18, Kevin Soo 13 ning Kristo Kollo ja Robert Täht võrdselt 12 silma. Tartlased olid edukamad rünnakul (47%-43%) ja sulustamises (15-8), kuid jäid vastastele alla pallingu vastuvõtul (64%-69%) ja serviässade arvestuses (3-9). Tänase kohtumise märksõnadeks olid rohked servieksimused - koduvõistkond eksis pallingul 29 ja külalised 27 korral.

Tartu ja Pärnu kohtuvad teistkordselt 23. novembril kell 17 Pärnus. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi tiitlikaitsja TTÜ ja Danpower/Võru Võrkpalliklubi. Seeria avamäng peetakse 22. novembril Võrus ja teine kohtumine 23. novembril Lilleküla Gümnaasiumis.