Kaotanud tasavägise esimese geimi TTÜ-le 21:25, hakkas teise geimi alguses pärnakate koostöö edukalt toimima. Mitmele TTÜ rünnakule ehitati ette võimas blokk ja leegionäri Bryan Romano Farani võimsad ründelöögid jäid sajaprotsendiliselt TTÜ väljakupoolele.

Farani rünnakud teises geimis: kuus kuuest ehk 100%. Tulemuseks ülekaalukas geimivõit 25:14.

Kolmandas geimis sai publik taas nautida punkt-punkti mängu, geimivõit pärnakatele 25:22.

Neljanda geimi algust dikteeris Pärnu, närviliselt kulgenud geimi lõpus ärkas ka TTÜ, minnes ette punkti-paariga, geimilõpus otsustavate punktide mängimisel oli siiski õnne rohkem kodumeeskonnal ja tasuks 25:22 neljanda geimi ja 3:1 mänguvõit.

Pärnu VK meeskonna suurimad punktitoojad: Bryan Romano Farani 19 (+11), Aivar Silm 16 ja Andrus Raadik 14 punkti. TTÜ senine resultatiivsem Pavel Kruzajev ja leegionär Moldovast Denis Sintov tõid oma meeskonnale 12 punkti, kusjuures Kruzajev jäi plussi 1 ja Sintov 6 punktiga.

Pärnu VK meeskonnale saab kaasa elada juba sel pühapäeval, 6. novembril kell 16.00 TV 6 kanalil, kui Tartu Pere Leib meeskond võõrustab pärnakaid Tartu Ülikooli spordihoones. Järgmine kodumäng toimub neljapäeval, 10. novembril kell 19 Pärnu spordihallis Poliurs/Ozolnieki meeskonnaga.