Kaks esimest geimi võitnud, kuid kolmes järgnevas Ziraat Bankasi paremust tunnistanud Maliye Milli Piyango leppis valusa 2:3 (22, 25, -23, -20, -7) kaotusega, millega kirjutati tabelisse üks lisapunkt. 53 tõstega mängu suurima koormuse saanud Oliver Venno lõi punktiks 22 rünnakut (42%) ja lisas neli blokipunkti. Lisaks üldisele punktisummale oli kohtumise parim ka eestlase kasutegur +13, vahendab volley.ee.

Ziraat Bankasi võidus oli suurim roll Rootsi koondise liidril Marcus Nilssonil, kes kahes esimeses geimis sekkus mängu vahetusest, kuid alates kolmandast geimist tuli väljakule juba algkoosseisus, panustades võitu 20 punkti.

Kaheksast mängust kolm võitnud Maliye Milli Piyango hoiab turniiritabelis seitsmendat kohta, eilne vastane Ziraat Bankasi on teine. Individuaalses edetabelis on Venno 194 punktiga Türgi kõrgliiga kolmas punktitooja, jäädes esikohast maha vaid nelja silmaga. 19 ässa löönud eestlane on selle näitajaga liiga parim servija.