Maliye Milli Piyango kogus koduväljakul peetud vastasseisus turniiritabeli liidri Ziraat Bankasi vastu kahes esimeses geimis 19 ja 21 punkti. Tõeliselt tasavägiseks kujunenud kolmas geim lõppes külaliste 30:28 paremusega, kirjutab volley.ee. Seega kogu mäng viie vooru järel kaotuseta jätkavale Ziraat Bankasile 3:0 (19, 21, 28).

Venno kogus enda eelmise koduklubi vastu võõrustajate resultatiivseimana 11 punkti, mis kõik tulid 39-protsendilise efektiivsuse juures rünnakul. Pluss-miinus arvestuses oli eestlase kasutegur +5. Poola koondislane Dawid Konarski vastas külaliste ridades üleplatsimängijana 19 punktiga.

Viiest mängust kaks võitnud Maliye Milli Piyango hoiab turniiritabelis kuuendat kohta, kuid võib tänaste kohtumistega mitmeid positsioone kukkuda.