Oliver Orav jätkab karjääri Selveris

 (3)
Finaalseerias moodustasid Selveri põhiründejõu austraallane Lincoln Williams ning noorukesed Karli Allik ja Oliver Orav (pildil esiplaanil).
Finaalseerias moodustasid Selveri põhiründejõu austraallane Lincoln Williams ning noorukesed Karli Allik ja Oliver Orav (pildil esiplaanil).Foto: Ago Tammik

Oma klubi kasvandik Oliver Orav tõmbab ka tuleval hooajal selga Tallinna Selveri võrkpalliklubi vormi.

Orava liigakarjäär algas 2013. aastal, kui temast sai Selveri esimene kasvandik, kes noortesüsteemist esindusmeeskonda kerkis, teatab klubi kodulehekülg. Kõrge lennuga noormees täitis esimesed 2,5 hooaega meeskonnas diagonaalründaja kohta. Tänavuste Eesti meistrivõistluste play-offides tõestas aga Orav, et on ka väga edukas nurgaründaja.

"Mul on hea meel jätkata Selveris ka järgmisel hooajal ning ootan huviga, milliseks mu nurgakarjäär kujuneb. Kuigi suvel tuleb teha endaga palju iseseisvat tööd, et põlveoperatsioonist 100% taastuda, loodan, et eelmine hooaeg sai korralik põhi laotud ning saan septembrist juba täielikult keskenduda enda arendamisele," kommenteeris Selveriga meistritiitli võitnud Orav.

Juuni alguses oli Selver sõlminud aastase jätkulepingu ka teise andeka noormängija, Karli Allikuga.