Esimeses alagrupimängus saadi maailma edetabeli teise paari, lätlaste Aleksandrs Samoilovsi - Janis Šmedinsi üle 2:0 (21:14, 21:18) võit, kirjutab volley.ee. Teises alagrupikohtumises oli vastaseks Brasiilia paar Guto - Saymon. Eesti duo jäi avageimis 14:18 kaotusseisu, ent jõudis veel punkti kaugusele, 18:19. Geim läks siiski brasiilastele tulemusega 21:18. Teises geimis jäid Nõlvak - Tiisaar 3:9 kaotusseisu ning seda geimi ei õnnestunud samuti enam päästa, lõppskooriks 21:18 brasiillastele ja kogu mäng seega 2:0.

Kaotusele vaatamata tagas alagrupi teine koht eestlastele pääsu play-offi esimesse ringi ehk 24 parema sekka. Alagrupi võitjad pääsesid otse teise ringi. Eesti duo vastaseks oli esimeses ringis venemaa paar Nikita Liamin - Igor Velitško ja selle kohtumise võitis Venemaa paar 2:0 (21:17, 21:15). Sellega sai Nõlvaku - Tiisaare turniir ka läbi.