Viimases viiendas geimis juhtis Eesti veel seisul 8:5 ja 12:10, kuid siis võitsid põhjanaabrid kolm punkti järjest ja kallutasid geimi 15:13 enda kasuks. Nädal tagasi võitis Eesti naabrite duelli sama tasavägiselt 3:2.

Kohtumise parimana tõi nurgaründaja Kertu Laak Eesti võistkonnale 26 punkti (20 rünnakul, 5 serviässa, 1 blokk). Parim servi vastuvõtja tuli samuti siniste leerist - Kristi Nõlvak 55 %. Parim blokeerija oli soomlanna Michaela Bjärregard-Madsen (5).

C-alagrupis jäi Eesti neljandaks. Otse EM-finaalturniirile pääses Poola, play-off'i Ungari, Soome oli kolmas. Eesti kaotas Poolas toimunud turniiril korraldajamaale 0:3 ja Ungarile 2:3. Nädal varem Ungaris peetud mängud jäid meie poolt vaadatuna 1:3 (Ungariga), 0:3 (Poolaga) ja 3:2 (Soomega).