Nädalavahetusel selguvad Schenker liiga veerandfinaalpaarid


Võrkpall
Foto: Mart Sepp

Sel nädalavahetusel lõpeb Schenker liiga põhiturniir, mille tulemusena selguvad veerandfinaalidesse pääsevad meeskonnad. Esimese ja teise koha on juba kindlustanud vastavalt Tallinna Selver ja Pärnu Võrkpalliklubi, ülejäänud kohtadele käib aga tihe rebimine.

Hetkel kuuendal tabelireal asuv TTÜ meeskond peab kaks viimast põhiturniiri mängu Kuressaare spordihoones. Laupäeval "võõrustatakse" kell 16 Riia Laset, pühapäeval samal ajal Tartu Pere Leiba. Tehnikaülikooli meeskonnal on õhkõrn võimalus tõusta isegi neljandaks-kolmandaks.

Valio Võru VK põhiturniiri viimaseks vastaseks on hetkel Läti parim klubi Poliurs/Ozolnieki. Loodetavasti võtavad võrukad ennast viimaseks mänguks kokku ja lõpetavad kaotuste rea. Läti klubi kaotus tuleks kasuks eesotsas Tartu Pere Leivale ja TTÜ-le.

Eelmise nädalavahetuse thrilleris Tallinna Selveri alistanud Pärnu Võrkpalliklubi meeskond loodab hea hooga jätkata ning kodupubliku toel alistada Poliurs/Ozolnieki meeskonna.

Veerandfinaalides läheb põhiturniiri võitnud Tallinna Selver vastamisi kaheksanda meeskonnaga, Pärnu VK seitsmenda meeskonnaga, kolmas koht kohtub kuuenda ning neljas viienda meeskonnaga.

Veerandfinaalpaarides mängitakse kaks mängu, esimene neist nõrgema asetusega meeskonna koduväljakul. Juhul, kui pärast teist mängu on geimide seis võrdne (0:3/3:0, 1:3/3:1 või 2:3/3:2), siis mängitakse pärast teist mängu kuldne geim 25 punktini, mis otsustab finaalturniirile pääseja.

Laupäevased mängud:

14:00 Daugavpilsi Universitate - Jelgava Biolars
16:00 Tartu Pere Leib - Rakvere Grossi Toidukaubad
16:00 TTÜ - Riia Lase
17:00 Valio Võru VK - Poliurs/Ozolnieki

Pühapäevased mängud:

16:00 TTÜ - Tartu Pere Leib
18:00 Pärnu VK - Poliurs/Ozolnieki

TURNIIRITABEL