Mis juhtus tegelikult pärast Saaremaa ja Milano skandaalset võrkpallimängu?

 (44)
Saaremaa vk, Milano powervolley teine kohtumine
Saaremaa VK vs Milano Powervolley.Foto: Irina Mägi

22 aastat Tartu Bigbanki võrkpalliklubi juhtinud Alari Jõesaar lükkas ümber ühe meedias levima läinud väite, mille kohaselt ei pakkunud teised Eesti võrkpalliklubid Saaremaa VK tegevjuhile Hannes Sepale tuge, kui viimane seda vajas. Mõistagi käib siinkohal jutt Saaremaa VK ja Milano Powervolley euromängule järgnenud ajast, kui Eesti suurimal saarel hakkas kooronaviirus suure hooga levima.

„Kas Sepp võttis kõnesid vastu? Küsi, mitu korda Rikand (Tartu mänedžer Hendrik Rikand) talle helistas. Mida ta jahub? Mina isegi rääkisin temaga sellisel kuupäeval, kui koroonapauk tuli ja Tartusse oleks peaaegu toodud finaalturniir. Ja kas tema on tulnud kunagi ja rääkinud neid asju viisakalt? Ainult oma nõudmiste ja ambitsioonide tagaajamine,“ avaldas Jõesaar.

„Minu pärast mine mängi Soome liigat, väga kena, kui oled võimeline seda tegema ja raha on. Tule räägi teistega ka, lahtiste kaartidega, ole avalik. Kindlasti on temale öeldud ka positiivseid sõnu. Jah, selles, et koroona Saaremaale tuli, pole kindlasti nemad süüdi. Oleks niikuinii tulnud, lihtsalt nüüd tuli korraga ühte kohta. Kokkuvõttes üheööliblikaid ei ole vaja. Kui Saaremaa jääb püsima, siis turgu seal on, aga tuleb teistega käia ühte jalga. Sa ei saa olla selline ülbik.“

Loe LP pikka intervjuud Alari Jõesaarega.