Kahe võiduni mängitud seeria avamäng kuulus üsna kindlalt Arkas Sporile 3:0. Ka täna koduväljakul hoidsid nad esialgu ohje oma peos, avageim võideti 25:20 ja teine 25:23. Teise vaatuse lõpus säras Täht, kes pani geimile punkti serviässaga.

Aga seejärel läks põnevaks ja võit kippus Tähel käest libisema. Kolmandas geimis oli neil seisul 27:26 kasutada matšpall, kuid Venno lõi palli kindlalt maha ning veidi hiljem tähendas ta järjekordne löök Galatasaray geimivõitu 31:29.

Neljandas geimis juhtis Arkas Spor juba 23:20, ent ometi suutis kaotada 25:27. Kas mäng kujuneb Izmiri meeste jaoks tõeliseks õudusunenäoks ja võit libiseb hoolimata paljudest võimalustest peost? No ei! Viiendas geimis spurditi Tähe vinge serviseeria toel ette 6:1 ja võideti 15:8.

Venno oli oma meeskonna resultatiivseim 22 punktiga (kasutegur +11; rünnak 50%), neli serviässa virutanud Täht sai isiklikule kontole 17 silma (+7; rünnak 44%; vastuvõtt 52%). Üleväljamees oli seekord Tähe tiimikaaslane Adis Lagumdzija, kelle supermäng saigi otsustavaks. Kokku tõi ta 36 punkti (+19; rünnak 64%). STATISTIKA

Finaalis minnakse vastamisi Fenerbachega, mis mängis teises poolfinaalis üle hooaja eel soosikuks peetud Halkbanki.