Milano võrkpallimeeskonna esindaja Saaremaaga mängimisest: meil on olukorra pärast kahju, kuid me järgisime juhiseid

 (45)
Saaremaa vk, Milano powervolley teine kohtumine
Milano Powervolley mängijadFoto: Irina Mägi

Märtsi alguses Kuressaares kahel korral Saaremaa võrkpalliklubiga mänginud Milano Powervolley kommunikatsioonijuht Paolo Tardio kinnitas, et Itaalia klubi järgis Eestisse reisides kõiki ette antud juhiseid.

"Ühelgi sportlasel polnud Covid-19 sümptomeid. Kui lahkusime Milanost Eestisse, siis meie personalil mõõdeti palavikku Poola lennujaamas. Eestist Itaaliasse sõites kontrolliti meid Milano Malpensa lennuväljal," meenutab Milano Powervolley kommunikatsioonijuht Paolo Tardio Õhtulehele.

"Tuletan meelde, et kui jõudsime Eesti lennujaama, siis seal meie palavikku ei mõõdetud. Meil on olukorra pärast kahju, kuid me järgisime juhiseid."

Loe täispikka artiklit Õhtulehest!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!