Miks jäi eilne võrkpalli karikamäng Järvamaa ja TTÜ vahel ära?


Võrkpalli Balti liiga (Credit24 Meistriliiga) uue hooajaga tehti algust täna õhtupoolikul. Eesti klubide omavahelistes mängudes olid võidukad Tallinna Selver ja Järvamaa Võrkpalliklubi.
Järvamaa VõrkpalliklubiFoto: Karli Saul

Eesti võrkpalli karikavõistlustel pidi eile toimuma Järvamaa ja TTÜ vahel esimene veerandfinaalmäng, kuid täna õhtupoolikuks polnud alaliidu kodulehele ilmunud kohtumisest veel sõnagi. Delfi uuris, milles asi.

Selgus, et Kadrioru Saksa Gümnaasiumi võimlas toimuma pidanud Järvamaa kodumäng lükati edasi. "Tehnilistel põhjustel, rohkem ei saa kommenteerida," ütlesid justkui ühest suust nii mõlema klubi esindajad kui võrkpalliliit.

Vastust täpsustada ei soovinud seega ükski osapool, sest sedasi olevat lepitud eile kokku. Küll aga nõustus üks osapool lõpuks kinnitama, et mängu ärajäämise põhjustas inimlik eksimus.

Seda, kas ja millal asendusmäng toimub, pole veel paika pandud.

Teistes veerandfinaalpaarides kohtuvad Pärnu Võrkpalliklubi ja TTÜ/Kiili ning Rakvere Võrkpalliklubi ja Tallinna Selver. Üks poolfinalist on juba ka selgunud, sest Tartu Bigbank sai kahes mängus jagu mullusest rahvaliiga tšempionist Neemecost.