Kreek lõi 13-st tõstest punktiks seitse, teenis kuus (!) punkti blokis ja ühe pallingul; kasutegur + 11. Blokis said meeskonnakaaslased kokku kaks korda vähem punkte (3) kui Kreek üksi. Ise lõi ta kolme geimi jooksul blokki kaks korda. Sidibe Mory arvele kogunes 20 punkti. Külalismeeskonna lätlasest diagonaalründaja Hermans Egleskalns sai kirja 18 punkti, teatab volley.ee.

Korraliku partii tegi eile ka Keith Pupart Arago de Sete kodumängus Nantes`i Rezega, kuid kaotusest polnud pääsu. Külalised võitsid 3:1 (12, -19, 17, 22). Pupartile märgiti 11 punkti rünnakul (48%, +9) ja üks punkt tulemusliku pallingu eest.

Tours polnud lahke mängus Rennes`i meeskonnaga, alistades Raimo Pajusalu tiimi 3:0 (17, 16, 15). Eestlane oli osaline kolmes geimis, saagiks vaid üks punkt. Chaumont jätkab 20 punktiga liidrikohal, ühe punktiga jääb maha Pariis ja kahe punktiga Ajaccio. Rennes jagab 11 punktiga 8.-9. ja Sete kümne punktiga 10.-11. kohta.

Naiste kõrgliigas ei ole ammu võitu näinud Terville `i Florange, viimati kaotas õdede Bratuhhinate naiskond Beziers` võrkpalluritele võõrsil 0:3 (-15, -20, -18). Polina tõi üheksa ja Natalja kolm punkti. Juhib 21 punktiga RC Cannes, Florange on viie punktiga kümnes.