Eesti mängijate etteaste oli korralik mõlemal pool võrku - temporündaja Kreek tõi võitjatele kümme silma (neist neli blokiga), nurgamees Pupart panustas kaotajatele samuti kümme (kasutegur +8), vahendab volley.ee.

Kreek sõnas võidu järel, et erilist motivatsiooni hea sõbra Puparti vastu mängul polnud: "Aga hea oli võita ikka." Puparti sõnul aga lõppskoor 0:3 tegelikku mängupilti hästi ei peegeldanud. Tõele au andes, esimesed kaks geimi lõppesid minimaalse vahega pariislaste kasuks.

"Kahes esimeses geimis oli meil variante küll, aga siis otsustasid pisivead," selgitas Pupart, jätkates, "oli võrdsete meeskondade hetilus. Kolmandas geimis vajusime juba ise ära." Eesootavate voorude eesmärkide kohta rääkis Pupart järgmist: "Põhiturniiri viimastest mängudest tahaks võimalikult palju võite koguda, kuigi ees ootab ka mänge raskete vastastega. Anname endast parima igal juhul."

Pariisi meeskond vahetas hooaja lõpuosas välja ühe nurgaründaja, kui haiguse tõttu kõrvale jäänud montenegrolast Marko Bojicit asendab eelmise nädala teisipäeval treeningutega liitunud serblane Nikola Kovasevic.

Järgmises ringis saab Prantusmaa meistrivõistlustel kaasa elada liidrite heitlusele, kui teineteiselt võtavad mõõtu AS Cannes (52 punkti) ja Pariis (49). Tabelis seitsmendaks langenud Arago de Sete'i (37) vastaseks on 10. kohal paiknev St-Nazaire.

Naiste meistrivõistlustel jäi Terville Florange 0:3 alla Moulhouse'ile, Polina Bratuhhina-Pitou oli 12 punktiga kaotajate resultatiivseim, tema õe Natalja Bratuhhina kontosse jäi 7 silma. Eliisa Peit seekord mänguaega ei teeninud.