Korotkov/Reimand jätkasid rannavolle U18 EM-il võidulainel


Dmitri Korotkov ja Reimo Reimand
Dmitri Korotkov ja Reimo ReimandFoto: cev.lu

Riias algasid U18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlused, kus löövad kaasa ka kaks meie paari. Naiste seas osalevad Gerli Gull ja Silvia Pertens, meeste turniiril on võistlustules Dmitri Korotkov ja Reimo Reimand. Kahe vooru järel jätkab meie meespaar täiseduga, neiud veel võiduarvet avada ei ole suutnud.

Turniiri alustasid Korotkov/Reimand võiduga Suurbritannia duo Tom Allen/Daniel Harwood üle. Pool tundi kestnud matš lõppes tulemusega 21:12, 21:15. Täna hommikul oldi C-alagrupi teises voorus 51-minutilise lahingu järel paremad Slovakkia duost Viliam Cizmazia/Patrik Pokopec 21:17, 14:21, 15:11. Lisaks kuulub nelikusse veel Poola duo Adam Lenc/Maciej Lewicki, kes said mullusel sama vanuseklassi EM-il hõbemedalid. Sarnaselt meie paarile on ka poolakad kaks esimest matši võitnud ja alagrupi võitja selgitab seega omavaheline matš, mis algab kell 16.00, kirjutab volley.ee.

Gull/Pertensil jäi avapäeval seljataha kaks alagrupikohtumist. Esmalt tuli 32-minutilise mängu järel tunnistada serblannade Tijana Basic/Irena Drobnjak paremust 19:21, 10:21. Teises voorus mindi vastamisi Küprose paariga Vasiliki Chatzikonstanta/Katerina Zakchaiou. Kohtumine kestis 31 minutit ja eestlannad teenisid geimides vastavalt 13 ja 18 punkti. Kvarteti neljandaks liikmeks on soomlannad Veda-Alexia Mansikkaviita/Hilkka Hujanen. Kohtumine põhjanaabritega selgitab ühtlasi alagrupis kolmanda koha staatuse. Sarnaselt eestlannadele ei teeninud ka Soome duo täna ühtegi geimivõitu. Mäng soomlannadega algab täna kell 14:10.

Rannavolle U18 EM-i matšidele on võimalik laola1.tv vahendusel ka otseülekandes kaasa elada.