Kohila Võrkpalliklubi mängis Võrus toimunud kohtumises pärast avageimi kaotust 3:1 (-24, 23, 11, 14) üle Läti esiklubi Jelgava/LU, kirjutab volley.ee. Maarja Kerner panustas võitu üleplatsimängijana 21 punkti. Mari-Liis Graumann ja Liisel Nelis lisasid 14 ning Laura Parts 12 silma. Blokis lätlannadele punktidega 7-11 allajäänud Kohila oli efektiivsem rünnakul (40%-32%), edukam pallingu vastuvõtul (58%-41%) ja serviässade arvestuses 11-3.

Sarnaselt Kohilale vajas TTÜ Võrkpalliklubi võiduks nelja geimi, kui kodusaalis saavutati 3:1 (9, 21, -21, 20) paremus SK Babite üle. Ühtlaselt mänginud TTÜ poolel jõudsid koguni viis mängijat kahekohalise punktisummani. Maali Kanemägi, Kaisa Õunpuu ja Triin Veidemann kogusid kõik 17 punkti. Mari Loorman lisas võitu 13 ja Renna Koha 10 silma. Seejuures märgiti TTÜ naiskonna neljateistkümnest blokist koguni pooled Loormani arvele.

Famila/Võru Võrkpalliklubi koduseinte toetusel VK Ezerzemele geimi ei loovutanud, saavutades 3:0 (18, 22, 22) võidu. Ainsana jõudis võrulannade poolel kahekohalise resultaadini Margot Pähn, kelle arvele märgiti 21 punkti. Heleene Hollas ja Brita Saare lisasid mõlemad 9 silma.

Kaotuseta jätkav Kohila naiskond on parimana kogunud täisedu 39 punkti. Leedu võistkonnal Achemal on kahe vähempeetud mänguga kirjas 32 ja TTÜ-l 23 punkti. Tartu Ülikool/Eeden on neljandana saavutanud 20 ja Famila/Võru Võrkpalliklubi seitsmendana 16 punkti.

Naiste Balti liiga ajakava on nähtav SIIN ja turniiritabel SIIN.