Kollo - Vesik näitasid Soomes kindlat mängu, noppides viis järjestikust võitu, loovutamata seejuures vastastele geimigi. Poolfinaalis tuli eestlastele vastu Soome paar Pekka Piippo - Jyrki Nurminen (6. asetus), keda suudeti 2:0 (15, 18) võita. Kollo - Vesiku vastu ei jõudnud geimivõiduni ka finaalivastased Timo Haavisto - Toni Vahela, kes pidid pärast tasavägist avageimi vastu võtma 0:2 (-18, -11) kaotuse.

Võitjad rääkisid vahetult pärast finaali, et mängu algus oli hea:"Vastased mängisid esimeses geimis väga hästi ja üldine tase oli tugev," ütles Vesik. "Esimene geim oli tõesti ilus, oli natukene õnne, et see meie kasuks pöördus," lisas Kollo.

Eelmise etapi parimad Kerner - Puri võitsid poolfinaalis 2:0 (16, 18) Saana Koljonen - Outi Polso (11), kuid pidid finaalis tunnistama parima asetusega Taru Lahti - Riikka Lehtoneni 2:1 (-17, 16, 11) paremust. Vastaste taset näitab seegi, et Lehtoneni peetakse Soome kõigi aegade parimaks naisvõrkpalluriks.

BMW Pro Touri kolmas etapp peetakse nädala pärast Lahtis, Eesti paaridest on registreerunud vaid Kerner - Puri.