Avageimis suutsid Francisco Alfredo Marco Arroyo ja Christian Garcia Rodriguez küll 10:6 ette rebida, ent Kollo ja Vesik nõelusid kolme järjestikuse punktiga vahe tasa. Hispaanlased läksid uuesti ette 17:15, ent meie paar tegi seejärel 5:0 spurdi ja võitis lõpuks 20 minutit kestnud geimi 21:18.

Teises geimis oli initsiatiiv pidevalt hispaanlaste käes ja punkt-punkti heitluses alanud geimi kallutasid lõunamaalased lõpuks enda kasuks numbritega 21:15.

Kolmas geim pakkus tõelise põnevusetenduse. Punkte saadi kordamööda ja viigiseis oli tablool koguni 17 (!) korda. Pärast seda noppis Eesti duo ülimagusad kaks punkti ja Kristo Kollo täpne ründelöök lõpetas põnevusetenduse meie paari 19:17 võiduga.

Kokku 56 minutit kestnud matši jooksul realiseerisid Kollo ja Vesik 80 rünnakust 38, vastased 64st 29. Blokipunkte teenisid mõlemad paarid neli ja pallinguässasid lõid kaks.

Teises G-alagrupi mängus alistasid austerlased Tobias Winter/Lorenz Peter Petutschnig 35-minutilise mängu järel 21:19, 21:12 Suurbritannia paari Jake Sheaf ja Chris Gregory.

Meie paari jaoks jätkuvad Euroopa mängud ja jaht Rio olümpiaturniiri kvalifikatsioonipunktidele homme, kui Eesti aja järgi kell 15.00 minnakse vastamisi austerlastega.