Avalahingus olid Kollo-Vesik tulemusega 2:0 (22, 17) üle Poola duost Piotr Kantor - Bartosz Losiak. Poolakad asuvad maailma edetabelis 38. kohal, tänavused parimad saavutused on Grand Slam etapi 5. koht Sao Paolos ja 9. koht Long Beachil, teatab volley.ee.

Teises mängus alistati 2:1 tugevad šveitslased Philip Gabathuler - Mirco Gerson. Kohtumise avageim kulges äärmiselt tasavägiselt ning kuulus vastastele pika võitluse järel 26:24. Teises vaatuses oli Eesti meeste üleolek ilmne, geim võideti tulemusega 21:14. Otsustavas geimis said Kollo-Vesik kiire 4:0 algedu ning võit vormistati numbritega 15:9.

Turniiril kolmanda asetuse saanud (tänavuses MK-sarjas 14. koht) šveitslaste otsa komistasid Kollo-Vesik viimasel MK-sarja etapil Klagenfurtis Austrias, seega saadi täna magus revanš.

Alagrupi viimases mängus minnakse homme hommikul vastamisi tänavuste tudengite maailmameistrite Tim Holler - Jonas Schröderiga Saksamaalt. Kohamängudele 12 parema hulka pääsevad kõikide alagruppide kolm parimat, kusjuures võitjad jätkavad mänge otse veerandfinaalidest.