TTÜ näitas suurepärast võitlusvaimu, suutes pärast kahe esimese geimi minimaalset allajäämist (23:25) võita kindlalt nii kolmanda (25:20) kui neljanda geimi (25:14). Ka viimases geimis mängis TTÜ neljapunktilise, 4:8, kaotusseisu tasa. Ometi võttis valitsev meister lõpuks ikkagi oma, võites otsustava geimi 15:13.

Kertu Laak panustas võitu 19 punkti, jäädes 13 silmaga plusspoolele. Mari-Liis Graumann lisas 18 ja Maarja Kerner 17 punkti. Kaisa Õunpuu vastas TTÜ poolel 17, Erle Püvi 14 ning Maali Kanemägi ja Renna Koha 12 punktiga. Kohila kogus blokis neli punkti rohkem (13-9), kuid jäi alla serviässade arvestuses (10-14). Pallingu vastuvõtul oli mõnevõrra täpsem TTÜ (49%-47%). Rünnakul näitasid mõlemad võistkonnad võrdselt 41-protsendilist efektiivsust.

Finaalseerias kaks esimest mängu võitnud Kohila Võrkpalliklubi võõrustab TTÜ-d 18. aprillil, kui kavas on seeria kolmas mäng. Kohila esinduse võidu korral on tänavune Eesti meister selgunud, TTÜ võit pikendaks seeria neljamänguliseks.

Neljapäeval kell 19 kohtuvad kahe võiduni mängitavas pronksmedaliseerias teistkordselt Tallinna Ülikool ja Tartu Ülikool/Eeden. Seeria esimese kohtumise võitis 3:0 Tartu võistkond.