Kohila naiskond võitis kaks esimest geimi vastavalt 25:12 ja 25:10. Kolmanda geimi 25:20 võiduga suutis Noortekoondis kaotusseisu 1:2-le vähendada, kuid neljandas oli taaskord edukam Kohila - 25:6 paremusega saavutati 3:1 (12, 10, -20, 6) mänguvõit, teatab volley.ee.

Suurepärase etteaste teinud Maarja Kerner kogus üleplatsimängijana 27 punkti (kasutegur +23). Hanna-Loore Õunpuu lisas võitjatele 14 ja Julija Mõnnakmäe 12 punkti. Hanna Pajula kogus Noortekoondise poolel 11 ja Silvia Pertens 10 punkti. Kohila esindus ületas vastast eelkõige rünnakul (48%-26%) ja serviässade arvestuses (22-7).

Kohila võistkonnal on parimana turniiritabelis kirjas neljast mängust neli võitu. TTÜ on võitnud kaks senipeetud kohtumist, Noortekoondis ei ole kahes vastasseisus punktiarvet veel avanud. Naiste Meistriliiga järgmine mäng toimub laupäeval TTÜ Spordihoones, kus lähevad vastamisi koduvõistkond TTÜ ja Tallinna Ülikool.