Kohila Võrkpalliklubi alistas eelmise hooaja finalistide duellis Jelgava


Kohila võrkpallinaiskond
Kohila võrkpallinaiskondFoto: Võrkpalliliit

Kohila Võrkpalliklubi alistas reedel naiste Balti liigas eelmise hooaja finalistide duellis 3:0 Läti parima võistkonna Jelgava/LU. Kohila naiskond jätkab viie vooru järel täiseduga.

Võõrsil mänginud Kohila naiskond võitis esimese geimi 25:11 ja teise 25:23. Kolmandas geimis väljendus Eesti esinduse ülekaal numbrites 25:14. Marie Aasorg ja Mari-Liis Graumann panustasid võitu 12 punkti, Maarja Kerner ja Laura Parts assisteerisid 9 silmaga. Lätlaste poolel keegi kahekohalise resultaadini ei jõudnud, vahendab volley.ee.

Laupäeval ja pühapäeval on Kohila esinduse vastane võõrsil samuti lõunanaabrite võistkond - laupäeval SK Babite ja pühapäeval VK Ezerzeme. Tartu Ülikool/Eeden ja Famila/Võru Võrkpalliklubi kohtuvad nii laupäeval kui pühapäeval Leedu esindusega.

Kohila tõusis tänase kolme võidupunkti toel turniiritabelis ainuliidriks, kui viie mänguga on kogutud täisedu 15 punkti. TTÜ-l on neljast mängust kirjas 12 ja eelmise hooaja kolmandal naiskonnal Achemal kolmest kohtumisest 9 silma. Eeden on neljandana kogunud 7 ja Võru kuuendana 6 punkti.

Seotud lood:

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.