Tempomees Raimo Pajusalu toetas võidukat meeskonda 11 punktiga.

Pupart realiseeris 49-st tõstest 29 (59%!), Pajusalu saagist 4 punkti tuli blokist ja üks servist. Prantsuse liiga blokeerijate edetabelis jagab Pajusalu koos endise Selveri tempomehe Dmitro Pašitskiga (AS Cannes, 5. kohal) neljandat-viiendat kohta. Ajaccio meeskond on paremusreas 12. ja Rennes neljas, juhib Tours VB.

Oliver Venno mängis eile bundesliigas vaid kahes esimeses geimis, kui VfB Friedrichshafeni võrkpallimeeskond heitles võõrsil Berliini RV-ga – vastamisi olid tabeli teine ja kolmas. Favoriit võitis arvukate (6345) vastuplaksutajate nördimuseks 3:2 (-23, 21, 23, -23, 12).

Maa meistri tagasihoidlik algus ajendas peatreener Stelian Moculescut vahetusi tegema, eestlast asendas meeskonna uustulnuk Leonardo dos Santos. Parim päev polnud kummalgi: Venno kogus 6 (33%), brasiillane 8 (32%) punkti. Resusltatiivseim oli teine brasiillane Lima Martins 17 punktiga. Oliver Venno sõnul (volley.ee) oli ta hädas pikast bussisõidust valutava seljaga, lisaks vigastas ta teise geimi alguses hüppeliigest - kui tõsiselr, selgub esmaspäeval.

Hachingi Generalil on 34, Friedrichshafenil 30 punkti.

Nagu kokkulepitult ei pidanud viit geimi paljuks veel kolmaski „eesti“ meeskond, Varssavi Polütehnikum, vastaseks ülivõimsaks komplekteeritud Belchatowi Skra, Euroopa tugevamaid klubisid. Ardo Kreegi meeskond kaotas Poola meistrile ja karikavõitjale vastase väljakul vaid 2:3 (21, -17, -24, 23, -13). Kreek mängis algusest lõpuni, lõi kaheksast tõstest maha viis palli (63%) ja tegi kaks blokki. Belchatowil on liidrina 34 ja Polütehnikumil kuuendana 17 punkti.