Kohtumises tabelis kõrvu ehk esikümne piirimail asetseva Toulouse`i meeskonnaga tuli koduväljakul vastu võtta 2:3 (22, -23, 21, -22, -13) kaotus, kuid eestlane ei pea oma panust häbenema – mänguaega viis geimi, 15 punkti rünnakul (23-st tõstest) ja üks blokis. Vähe tööd saanud (kahes geimis) Raimo Pajusalu kontosse kanti üks punkt, teatas volley.ee.

Toulouse`i meeskonna võidusse andis 25 punktiga suurima panuse Läti kodanik, rohkem rannavõrkpallurina tuntud Ruslans Sorokins, 20 punkti sai kirja Soome koondislane Olli-Pekka Ojansivu.

Tervisega kergelt kimpus olnud Oliver Venno ei teinud kaasa VfB Friedrichshafeni mängus Düreni Evivoga. Saksamaa karikasarja raames peetud veerandfinaalkohtumise võitis Friedrichshafen 3:0 (21, 19, 20). Koos Vennoga sai hingetõmbeaega mitu põhimängijat, diagonaalründaja Adrian Gontariu tõi parimana 20 punkti.

Juba 27. detsembril toimub karikasarja poolfinaalkohtumine Friedrichshafeni ja Bottropi Volley vahel. Finaal on kavas alles 6. märtsil.

Kreeka tippliigas võitis medalikonkurentsi kuuluv Saloniki PAOK Aleksandropolise Ionikose 3:0 (15, 19, 23). Sander Steinberg tõi 10 punkti: rünnakul 16-st 8, üks blokk ja serv. Saloniki Epikuros kaotas Pireuse Olümpiakosele 0:3 (-21, -22, -30), Pavel Kružajev oli 8 punktiga Epikurose resultatiivseim. Mõlemad mängisid algusest lõpuni.

Poola karikavõistluste 1/8-finaalis alistas Varssavi Polütehnikum (Ardo Kreek) Olsztyni Indykpoli (Kert Toobal) 3:0 (20, 14, 16).

Üks uudis ka Venemaalt: spordiajakirjanike küsitluse põhjal tunnistati aasta võistkonnaks maailmameistriks tulnud Vene naiste võrkpallikoondis.

Pühapäeval, 26. detsembril, kuulutatakse välja Eesti 2010. aasta võistkond.