Izmiri Arkas on nüüd kolme võiduni peetavas seerias mängudega 1:2 taga. Fenerbahce oli tiitli kindlustamisele väga lähedal, sest tänast kohtumist juhiti geimidega 2:0. Kusjuures seejärel jäi Izmiri Arkas veel ilma peatreener Glenn Hoagist, kes sai kohtunikega vaidlemise eest nii kollase kui ka punase kaardi, mis tähendas aga väljakult eemaldamist.

Pärast seda aga Izmiri mäng elavnes ja meeskond sai mängu tagasi. Tähe koduklubi võitis järgmised kolm geimi. Kusjuures viimases otsustavas geimis, mis võideti 19:17, päästeti veel kolm matšpalli.

Täht tõi oma meeskonna ühe resultatiivseima mängijana 18 punkti, tema rünnaku realiseerimiseprotsent oli 55%. Adis Lagumdzija tõi võitjate parimana 21 silma. Üleplatsimeheks kerkis Fenerbahce Salvador Hidalgo Oliva 25 silmaga, Wouter Ter Maat panustas 22 punkti.