Möödunud pühapäeval pärast neljakuulist vigastuspausi taas väljakule naasnud Juhkami alustas põhikoosseisus kahte viimast geimi ning panustas Saksamaa meeskonna võitu 11 punkti. Nurgaründaja 19-st rünnakust oli punkti väärt 9 (47%), lisa tuli kahe blokipunkti näol. Aganitsa arvele kogunes üheksa punkti, millest kuus tulid rünnakul (75%) ja kolm sulustamise teel. Enim punkte (14) tõi Bühlile Nicholas Vogel.

Järgmises ringis liituvad nelja CEV Cupi veerandfinaalist edasipääsenud võistkonnaga neli Meistrite Liiga võistkonda, kes jäid pärast alagrupimänge esimestena play-offi ukse taha. Viimatinimetatute seas on ka Ardo Kreegi koduklubi Pariisi Volley, kellega Bühl nüüd vastamisi läheb. Poolfinaalkohta otsustava seeria esimene vastasseis peetakse 5. veebruaril Pariisis, korduskohtumine Bühlis on kavas nädalapäevad hiljem.

Samuti CEV Cupil kaheksa parema hulka jõudnud Anu Ennoki koduklubi Salo LP Viesti edasi järgmisse ringi ei pääsenud, kui seeria mõlemas mängus jäädi 0:3 alla suurfavoriidile Istanbuli Fenerbahcele. Türgi naiskonna tugevust näitab asjaolu, et 2011/2012 hooajal võideti Meistrite liigas esikoht ning eelmisel hooajal jõuti CEV Cupil finaali. Ennoki tõi eilses kohtumises Salo esinduse parimana 16 punkti (rünnakul 44-st 13 ja kolm serviässa), kodusaalis peetud avamängus märgiti eestlanna arvele 9 punkti (rünnakul 32-st 9).