Janis Sirelpuu Final Four’i eel: meid tabas väike katastroof


Võrkpall TTÜ vs Pärnu
Kui TTÜ löögirusikast Kusti Nõlvak peaks puuduma, muutub meeskond haavatavaks.Foto: Eero Vabamägi

Schenkeri võrkpalliliiga põhiturniiri võitja TTÜ kohal on enne nädalavahetuse medalimänge suured küsimärgid, sest klubi sidemängija Kusti Nõlvak tegi teisipäeval seljale haiget.

Treeningueelsel soojendusel kiirendust tehes andis selg tunda ja harjutuskord tuli jätta pooleli. Kuna mees käis eelmisel hooajal kahel korral seljalõikusel, võetakse asja väga tõsiselt. „Eks see selgub, kui hull asi on. Võtame päev päeva kaupa. Täna ta treeningul ei osalenud. Loomulikult püüame teda Final Four’iks üles putitada, aga ribadeks ei tõmba,“ lubas Sirelpuu.

Veebruari kuu Schenkeri liiga parimaks mängijaks nimetatud 23aastane Nõlvak käis seljalõikusel eelmise aasta jaanuaris ja teistkordselt märtsis. TTÜ meeskonna füsioterapeudi Risto Jamnese arvates ei ole praegu tegemist sama vigastusega, ütles Sirelpuu.

Fakt on see, et Nõlvaku puudumine muudaks jõuvahekordi oluliselt. Meenutagem, et eelmisel hooajal tuli TTÜ karikavõitjaks, kuid ilma Nõlvakuta ei suutnud teistes sarjades kullaheitlusse sekkuda.

Nädalavahetusel TTÜ spordihoones toimuvates Eesti - Läti ühisliiga poolfinaalides on võõrustajate vastaseks Tartu Bigbank, teise finalisti selgitavad Tallinna Selver ja Pärnu VK.