Ülimalt tugevas Poola meistriliigas lõppes põhihooaeg. Mullu debüüthooajal lõpuks seitsmendaks tulnud Lubini Cuprum tegi tänavu Keith Puparti ja Robert Tähe toel veel sammu edasi ja on taganud vähemalt kuuenda koha. Põhiturniiri viimases mängus alistati kodus 3:0 (22, 24, 23) Radom ja tõusti turniiritabelis äsja seljatatud vastaste ette. Täht tõi 16 punkti (kasutegur +4; rünnak 50%) ja Pupart 15 (+14; 48%). Nüüd ootab eestlaste klubi kahe võiduni peetav 5.-6. koha seeria selle sama Radomiga, avamäng peetakse laupäeval võõrsil, seejärel mängitakse Lubinis.

Prantsusmaa meistrivõistlustel tehti algust veerandfinaalidega. Ardo Kreegi tööandja Pariisi Volley lõi võõrsil Chaumont’i 3:0 (23, 24, 26), eestlane tegi hea partii, kogudes 12 punkti (+9; 73%). Veelgi külmaverelisemalt tegutses Poitiers’i temporündaja Andri Aganits, kes realiseeris 11 tõstest 10 (91%) ja tõi 12 punkti (+10). Paraku jäi ta leivaisa esimeses veerandfinaalmängus 2:3 alla põhiturniiri võitjale Sete’ile.

Prantsusmaa esiliiga võitu jahtiv Rennes sai veerandfinaalis 3:0 jagu Asnieresist. ProB parimaks mängijaks valitud Kert Toobal oli platsil tavapäraselt terve kohtumise, rünnakul kahvatult tegutsenud (25%) Martti Juhkami kutsuti kolmandas geimis pingile. Juhkami arvele jäi 5 ja Toobali kontosse 1 punkt.

Naiste kõrgliigas oli St Raphael esimeses veerandfinaalis 3:1 üle Bezierist, üleplatsinaiseks kerkis võitjate löögikahur Anna Kajalina, tuues 16 silma.