Eile peetud Meistrite liiga kohtumises tabelijuhi ja mulluse finalisti Belchatowi Skraga tõi algkuuikusse kuulunud rumeenlane meeskonna parimana 13 punkti. Eestlane lubati platsile kolmanda geimi keskpaiku, lühikese ajaga jõudis ta koguda vaid kaks punkti, kirjutab Volley.ee.

Poola, aga võib-olla ka Euroopa parim klubi võitis kolmanda euromängu järjest 3:0 (22, 22, 21), meeskonna resultatiivseimad olid Mariusz Wlazly 15 punkti, 10 punktiga aitasid kaasa Michal Viniarski ja Bartosz Kurek. Belchatowi näitajad olid parimad servil - punkte vastavalt 5 ja 1, ning rünnakul - 35 ja 29. Blokipunkte sai kumbki 7.

Oliver Venno saadeti korraks servima esimeses geimis, paraku ta eksis. Kolmandas geimis lõi ta kolmest tõstest punktiks kaks, korra eksis pallingul. Järgmine võimalus mängu sekkuda tekib 12. detsembril Friedrichshafeni koduväljakul, vastaseks seesama Belchatowi Skra.

Samas alagrupis alistas Trentino BetClick täna Zalau Remati Rumeenias 3:0 (15, 14, 20). Täisedu kolme võiduga juhib Skra, kaks võitu on BetClicil, üks Friedrichshafenil, nulli peal on Remat.

Kaks kurba tulemust said Challenge Cup-i tänases 1/16 finaalis oma publiku toetusest hoolimata soomlased. Oulu Sun-Volley kaotas Patron Luxile (Kreeka) 1:3 ja Raisio Loimu Izmiri Arkasele 0:3. Novõi Urengoi Fakel alistas võõrsil Keckemeti (Ungari) 3:0 ja Tel Avivi Maccabi koduväljakul mõnevõrra üllatuslikult Poola paremikku kuuluva Czestochowa Tytani 3:0.