Meeste finaalis oli Rakvere tulemusega 3:1 parem Võrust, kaotati vaid kohtumise teine geim. Võitjate resultatiivseimad olid 14 punkti toonud Tanel Uusküla ning vennad Kaarel (14) ja Kaspar Pomerants (11). Meeskonda kuulusid lisaks kohaliku klubi mängijatele ka Rakverest pärit Selveri side Ronald Järv ja TTÜ libero Hardi Talv. Kaotajate mängu hoidis sarnaselt reedesele poolfinaalile enda õlul Kristjan Sikaste, finaalis kogus ta +11 kasuteguri juures 21 punkti.

Naiste finaalis oli Tallinna ülikool selge, peamiselt TTÜ mängijatest koosnev naiskond ei andnud Kuressaarele geimigi. Võitjate parimad olid finaalmängus Merilyn Meho (14, +9), Marie Aasorg 12 ja Dorit Heinastu 11 punktiga. Kuressaare naistest kogus suurima punktisaagi - 16 (+13) Kaisa Õunpuu.

Meeste pronksi võitis korraldaja Kuressaare, kes suutis küll maha mängida 2:0 eduseisu, kuid oli otsustavas vaatuses siiski Pärnust 15:8 parem. Võitjate punktide eest hoolitsesid eelkõige Karlis Mesila (20) ja Kevin Saar (11). Üleplatsi mees oli kaotajate diagonaal Aivar Silm (27 punkti, +13), korraliku esitluse tegi ka Romet Priimägi (11, +9).

Naiste pronksimängus alistas Tartu viiegeimilises lahingus Viljandi, seejuures tuldi välja 0:2 kaotusseisust. Tartlannade edusse andis suurima panuse jällegi Elis Tenis (23 punkti, +12), Laura Reiter kogus 15 ja Gertu Vider 13 silma. Kaotajate parim oli TTÜ klubis mängiv Erle Püvi (22, +13).