Eelmisel nädalalõpul võitis Innsbrucki meeskond LUK Cupi Saksamaal Bühlis, samas linnas mängis mäletatavasti ka Juhkami möödunud hooajal. Avapäeval jäädi napilt 2:3 alla Bühlile, kuid seejärel võideti 3:1 Saksamaa tippklubi VfB Friedrichshafen ja tulemusega 3:0 tugev Türgi meeskond Istanbuli Fenerbahce. Juhkami ja Venno olid kõikides mängudes oma meeskonna resultatiivsemad.

Pärast võitu Istanbuli meeskonna üle oli meeskonna peatreener Stefan Chrtiansky positiivne: "Mängisime riskeerivalt ja agressivselt ning suutsime alistada ühe Euroopa võrkpalli suurvõistkonna. Tuleb tõdeda, et tänu heale kompaktsele meeskondlikule mängule oli meie võit igati teenitud."

11.-12. oktoobril mängis Innsbruck esimese kontrollturniiri kodupubliku ees, tasuks jällegi esikoht. Laupäeval võideti poolfinaalis tulemusega 3:0 (19, 19, 23) Šveitsi klubi Lugano Dragons (riigi meister, osaleb ka EUroopa Meistrite Liigas). Pühapäevases finaalis alistati samuti tulemusega 3:0 Saksamaa meister Berlin Recycling Volleys.

Poolfinaali järel oli Chrtiansky rahul, et kodupubliku ees suudeti teenitud võit võtta: "Kolmandas geimis oli meil nö väike paus, kuid suutsime moraali tõsta ja mängu tagasi tulla. Olen eelkõige rahul meeste tegevusega rünnakul, vastuvõtul ja kolmandas geimis ka blokis."

Juhkami täpsustas volley.ee-le, mida treener "väikese pausi" all silmas pidas: "Kolmandas geimis lasime alguses lõdvaks, jäime 5-6 punktiga taha, kuid tugeva lõpuga võtsime ka viimase geimi 25:23 ära." Mängu kohta sõnas Juhkami, et otsustavaks sai Innsbrucki väiksem omavigade arv, lisades: "Ületasime vastast ka vastuvõtul (60%-46%) ja servil - surusime nad agressiivse pallinguga võrgust eemale." Venno kogus 15 punkti (rünnak 47%, 1 blokk, 2 ässa) ja Juhkami 10 punkti (rünnak 47%, vastuvõtt 60%, 1 blokk, 1 äss).

Finaalis Berliini vastu kogus diagonaalründaja Venno 15 (+10) ja nurgaründaja Juhkami 7 (+2) punkti, viimase ülesandeks jäi meeskonna vastuvõtu eest hoolitsemine (60%-ga oli ta parim). "Oli äärmiselt meeskondlik võit, palju oli mõlemalt poolt kaitsepalle. Esimesed kaks geimi võtsime alahindama tulnud nimekamate vastase käest jõuga ära ja siis, nagu ikka, lasime vastased natukene mängima. Lõpus suutsime järele tulla ja emotsionaalse võidu võtta," sõnas finaali kokkuvõtteks Juhkami.

Innsbrucki meeskonna ametlik võistlushooaeg Austris saab alguse järgmisel nädalavahetusel, 18. oktoobril. Tänavust tähtsaimat võistlussarja - Euroopa Meistrite Liigat, alustab Innsbruk 5. novembril võõrsil Antwerpeni Precura (Belgia) vastu. F-alagruppi kuuluvad veel Ceske Budejovice Jihostroj (Tšehhi) ja valitsev Poola meister Belchatow PGE Skra.

LUK Cup, mängude tulemused:
03.10 TV Ingersoll Bühl - HYPO TIROL Volleyballteam 3:2 (-22, 22, 22, -21, 9), Venno 20 ja Juhkami 13
04.10 VfB Friedrichshafen - HYPO TIROL Volleyballteam 1:3 (21, -19, -19, -19), Venno 19 ja Juhkami 15
05.10 Innsbruck Hypo Tirol - Fenerbahce Istanbul 3:0 (20, 20, 14), Juhkami 15 ja Venno 14

LUK Cup, lõplik paremusjärjestus:
1. HYPO TIROL Volleyballteam
2. Fenerbahce Istanbul
3. VFB Friedrichshafen
4. TV Ingersoll Bühl

Innsbrucki turniir, mängude tulemused:
11.10 Innsbruck Hypo Tirol - Lugano Dragons 3:0 (19, 19, 23), Venno 15 ja Juhkami 10
12.10 Innsbruck Hypo Tirol - Berlin Recycling Volleys 3:0 (15, 19, 23), Venno 15 ja Juhkami 7