Avageim oli tõsine põnevusduell, kus Selver omas küll kahte geimpalli, kuid kaotas siiski 25:27. Teises geimis oli Selver veel 16:15 ees, kuid sealt algas Tartu domineerimine 25:20 võiduka lõpuni, kirjutab volley.ee. Kolmandas geimis lasid tartlased jala sirgu ja kindel 18:25 kaotus oli tõsiasi. Neljandas geimis muutus Selver 15:10 eduseisul küll ise ebakindlaks ja Tartu lasti 16:15 ette, kuid närvesööv lõpp Selveri kasuks 25:22 viis kohtumise otsustavasse vaatussse.

Viiendas geimis sai Selver 9:6 ette, kuid lagunes siis täielikult ja Tartu pääses 11:9 ette. Avo Keele hoolealusel võitlesid aga edasi ning jõudis 14:12 eduseisul kahe matšpallini. Tartlaste 13:14 kaotusseisus lõi Renee Teppan küll ässpallingu, kuid eksis seejärel nii servil kui rünnakul ja Selver võitis 16:14.

Selveri temporündajad olid võrreldes avamänguga justkui ümber sündinud - Meelis Kivisild kogus +13 kasuteguri juures 16 ja Timo Tammemaa +7 juures 11 punkti, nooruke Oliver Orav sai Hindrek Pulga asendamisega samuti hästi hakkama (18 punkti, +9).

Tartlaste suurim skooritegija Renee Teppan (23 punkt) jäi vaid neljaga plussi, parimat efektiivsust näitasid Henri Treial (+8) ja Kevin Soo (+5). Avamänguga võrreldes olid täna kahvatud Bigbanki nurgaründajad Robert Täht ja Kristo Kollo.