Esimeses geimis jäi Selver 1:4 ja 4:8 kaotusseisu, ent jõudis viigini 13:13. Sealt edasi domineerisid aga avageimi taas itaallased, võites selle lõpuks 25:17.

Teises geimis püsis mäng võrdsena seisuni 7:7, siis pääsesid külalised 13:8 juhtima ja hoidsid edu lõpuni. Geim Piacenzale 25:18.

Kolmanda geimi alguses oli Selver korduvalt eduseisus, kuid viigiseisult 8:8 tegid itaallased 4:0 vahespurdi. Selver jõudis veel korraks punkti kaugusele, ent geim kuulus 25:22 taas itaallastele. Mänguvõit võeti seejuures neljandalt matšpallilt.

Korduskohtumine peetakse nädala pärast Itaalias.

Nimekate vastaste ridadesse kuulub kaks Londoni olümpiapronksi Alessandro Fei ja 39aastane Itaalia võrkpallilegend Samuele Papi. Külaliste põhisidemängija on mullu Maailmaliiga parimaks sidemängijaks titulleeritud argentiinlane Luciano De Cecco.

2006. aastal võitis Piacenza klubi CEV karikasarja, 2008. aastal saadi Meistrite liigas finaali.