Avageim kulges punkt-punkti heitluses kuni otsustavate hetkedeni, mil Selver vahespurdi tegi ja geimivõidu vormistas. "Panime blokis pärnakad geimi lõpus kinni, see otsustas," rääkis Selveri peatreener Avo Keel pärast kohtumist TV6-le.

Teises geimis oli pealinna klubi hädas vastuvõtuga ning pidi tunnistama vastaste kaheksapunktilist paremust. "Pärnu mängis teises geimis väga hästi ja kui meie vastuvõtt on alla 40%, siis see tähendab seda, et peame rünnakul kõik need korrad, kus vastas on isegi kahe-või kolmemeheline blokk, ära realiseerima. Muud moodi geimi võita poleks võimalik," tõdes Keel.

Kolmandas geimis oli omakorda selgelt parem taas Selver. Keele sõnul sai kõik alguse heast stardist: "Saime kohe geimi alguses mitmepunktilise vahe sisse ning suutsime seda lõpuni hoida." Tänu teisele geimivõidule kindlustas Selver ka põhiturniiri võidu.

Ka neljandas geimis, mis suurt kaalu enam ei omanud, oli Selver vastastest selgelt, tulemusega 25:19 parem. "Vahetusmehed sekkusid väga hästi, kuigi pisikesi vigu ikka leiab," kiitis Keel Reimo Rannari, Ronald Järve, Kristjan Õuekalda ning Oliver Orava mängu sekkumist.

Selveri võidus mängis olulist rolli hea blokk, mis tõi meeskonnale 20 punkti (pärnakatel 9). Ka rünnakuefektiivsus oli vastastest selgelt parem (51%-39%), vaid vastuvõtus olid väljakuperemehed kindlamad (44%-39%).

Selveri resultatiivseim oli taas diagonaalründaja Hindrek Pulk, kes tõi 24 punkti (rünnakuprotsent 51), hea mängu tegid ka nurgaründaja Martti Rosenblatt (19p) ja tempomees Meelis Kivisild (12p, seejuures 6 blokki). Kaotajate parim oli temporündaja Meris Merisaar 13 punktiga.

Bigbank Tartu oli võõrsil tulemusega 3:0 (25:20, 25:15, 26:24) parem Daugavpilsi Ülikoolist ning kindlustas Eesti-Läti ühisliigas omale teise koha. Teatavasti pääsevad Schenker Liiga põhiturniiri kaks paremat Eesti meistrivõistlustel otse poolfinaali. Lisaks saab esikoha saavutanud meeskond ehk Selver korraldada Schenker Liiga finaalturniiri.

Ühtlasi sai selgeks, et Eesti meistrivõistluste poolfinaalis mängib Selver paari TTÜ - Rakvere võitjaga, tartlastele tuleb aga vastu Pärnu või Danpower Võru/Noortekoondis.

Schenker Liigas jätkatakse nüüd vahegrupi mängudega, kus esimesed viis meeskonda mängivad omavahel kaks korda läbi ning tagumised viis selgitavad viimased kolm play-off`i pääsejat.

8.VK Biolars/Jelgava18/186121833%23:40633.5 (1.3:2.2)1351:14400.927913 kaotust
9.Daugavpils Universitate18/185131328%19:45643.6 (1.1:2.5)1323:15010.928246 kaotust
10.Danpower Võru / Noortekoondis18/1801810%4:54     583.2 (0.2:3)1044:14320.7247618 kaotust