Kui Läti mulluse teise meeskonna vastu võeti 2:1 võit tänu otsustava geimi edule, siis Soome kolmandaga mängus kindlustati võit juba esimese kahe geimiga.

Statistikat kontrollturniiril ei tehta, ent selgelt kõige silmapaistava mängu tegi Hurrikaani vastu Selveri uus mängumees Lincoln Williams. Vaid 20-aastane austraallane, kes mullu mängis Itaalia paremuselt teises liigas, lõi tugevat, ent vajadusel ka targalt võrgu taha platseeritud servi ning lahendas hea protsendiga ära ka rünnakud kahese ja kolmese bloki vastu.

Homme kell 13.00 mängivad omavahel Selver ja Pärnu VK. Ilma vigastatud Hindrek Pulga ja Timo Tammemaata mängival Pärnul on avapäeva järel kirjas nii võit kui kaotus. Eelmisel nädalal Soomes peetud sõprusturniiril sai Selver Pärnust jagu.