Kohtumist alustasid paremini külalised Rakverest, kes võitsid esimese geimi 25:20. Teises geimis tulid saarlased mängu tagasi, võites geimi kindlalt 25:17. Kolmanda geimiga pääses taaskord juhtima Rakvere, kui geim võideti 25:20. Neljandas geimis läks saaremaa kiirelt ette, juhtides vahepeal 11:3, kättevõidetud eduseisu käest ei antud ja lõpuks viidi 25:17 võiduga mäng otsustavasse geimi. Otsustavas viiendas geimis pani oma paremuse maksma Rakvere, kes võitis 15:10 ning kogu kohtumise 3:2.

Üleplatsimeheks kerkis saarlaste John Samuel Boehm 18 punktiga, Rauno Tamme lisas 16 silma. Võitjate resultatiivseim oli Taavi Nõmmistu 16 silmaga, Andris Õunpuu panustas võitu 13 punkti.

Kolme võiduni peetavat seeriat juhib Saaremaa mängudega 2:1. Pronksiseeria neljas kohtumine peetakse 11. aprillil Rakveres.