Saaremaa rünnakuresultatiivsus oli koguni 57%, Selveril 42%. Kusjuures servi vastuvõtt oli Saaremaal vaid 40%, taas noort 19aastast sidemängijat Renet Vankerit kasutanud Selveril koguni 55%. Diagonaalründaja Hindrek Pulk tegutses pidurdamatult ning tõi võitjatele 22 punkti (rünnak 69%; kasutegur +17), slovakk Tomaš Halanda 11, Rauno Tamme 10, Mihkel Tanila 8. Selveri resultatiivseimaks kerkis 18aastane Albert Hurt 18 punktiga (+15; 64%), Taavi Nõmmistu lisas 14 (+6; 41%). Statistikat saad SIIT
Tartu läks küll Pärnu vastu kohtumist juhtima 2:0, kuid ei suutnud viimast naela Avo Keele hoolealuste kirstu lüüa. Pärnu punktide eest hoolitsesid eelkõige Kevin Saar 21 (+7; 56%), Edvinas Vaškelis 20 ja Taavet Leppik 16. Harri Palmar toetas neid 9 punktiga (rünnak 7st 6, lisaks 3 blokki). Tartu poolt kogus Curtis Stockton 22 silma, 11 (!) blokki pannud Kivisild 17 ning Stefan Kaibald ja Brooke Sedore 16. Statistikat näed SIIT.

Edasipääseja selgub kahe mängu üldarvestuses.

Eesti naiskonna rünnakuliider Kertu Laak osales täna aga Meistrite liiga kohtumises. Tema tööandja LP Salo (Soome) kaotas teise eelringi avamängus Plovdivi Maritzale 1:3, täna vajati koduväljakul 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel tuli parem olla ka kuldses geimis. Esimese poolega saadi hakkama, Salo võitis mängu 3:1, Laak panustas 14 punkti. Paraku osutus see kasutuks, sest kuldne geim, mida pikalt juhiti, läks Bulgaaria naiskonnale 15:12. STATISTIKA