Mängu alguses oli kodumeeskond veidi pinges, kuid seis püsis kogu geimi vältel tasakaalus. Pärast Urmas Tali time-outi seisul 20:20 jäädi raskesse olukorda, kui anti kaks järjestikust punkti Chenois' meeskonnale. Seejärel õnnestus aga pärnakatel Kardo Kõresaare tõhusate servide toel 24:22 ette minna ning geim võideti kapten Andrus Raadiku rünnakust tulemusega 25:23, teatab volley.ee.

Teises geimis haaras Pärnu alguses ohjad, kuid geimi keskpaigas lasti šveitslased 15:15 järele. Seejärel jäid Chenois' vastuvõtjad hätta Meris Merisaare planeeriva servi vastuvõtuga ning pärnakad vormistasid kindla 25:17 võidu. Kolmandas geimis panid vastastest füüsiliselt selgelt võimsamad pärnakad oma üleoleku kiiresti maksma, Chenois meeskonnale anti 18 punkti.

Pärnakate parimad olid 13 punkti kogunud Siim Põlluäär (efektiivsus +10) ja Kardo Kõresaar (+5). Pärnu ületas vastaseid selgelt blokis (13-4), rünnakul (51%-41%) ning pallingu vastuvõtul (57%-44%).

Kolme nädala pärast peetavas kordusmängus vajab Pärnu Challenge Cup põhiturniirile jõudmiseks kahte geimivõitu või 0:3 / 1:3 kaotuse korral võitu kuldses geimis.

Pärnu meeskond osales viimati eurosarjas 2005/2006 hooajal, tänastest mängijatest oli toona võistkonnas Romet Priimägi, Meris Merisaar ja Ergo Sartakov.