Jõhvis mängitud võrkpalli naiste karikavõistluste finaalis võttis Eesti-Soome ühisliigaski mängiv Viljandi Metall kolmandat aastat järjest oma, ent Familia/Võru VK sundis neid selleks tublisti pingutama.

Avageimi 20 : 25 kaotanud võrulannad kallutasid tasavägise teise geimi 27 : 25 enda kasuks. „Nad lõid head servi ja me ei saanud seda hästi vastu,“ analüüsis Viljandi temporündaja Katrin Kõverjalg geimikaotuse põhjust. Ülejäänud kaks geimi võitis Metall juba kindlamalt – 25 : 16 ja 25 : 15. „Muidu oli hea mäng, aga tegime lihtsate pallide mängimisel vigu. Seal oli natuke krobelisust,“ nentis Kõverjalg.

Viljandlannade juhendaja Peeter Vahtra tunnistas kohtumise järel, et kaotatud geim talle muidugi rõõmu ei teinud, ent samas kiitis ta naiskonda sellele järgnenud kokkuvõtmise eest.

Viljandi Metalli jaoks jätkub hooaeg nüüd Eesti-Soome ühisliigas. Koduse meistrisarjaga liituvad nad pärast rahvusvahelise sarja lõppu.