Haarava kohtumise viienda geimi võitis BIGBANK Tartu tulemusega 17:15 ning tänavuses esimeses mängus Selverilt saadud napp kaotus oligi revanšeeritud. Tartu oli võitnud esimese geimi kindlalt 25:16, kuid kaotas seejärel teise 22:25. Kolmandas geimis oli 25:20 parem jällegi Tartu, neljandas napilt 26:24 pealinna meeskond, kirjutab volley.ee.

Tartu meeskonna parim oli 28 punkti (+12) kogunud Robert Täht, keda Renee Teppan toetas 21 silmaga (+9). Kaotajate poolt tegi järjekordse superesitluse Hindrek Pulk - kokku 27 punkti ja efektiivsus +11. Siiski eksis Pulk kõige tähtsamal hetkel, kui mängu viimases pallivahetuses blokeeris tema rünnaku tartlaste temporündaja Kevin Soo.

Teises Eesti meeskondade omavahelises mängus sai kindla 3:0 võidu Pärnu VK, üle mängiti Danpower Võru/Noortekoondis. Mitme vigastatud põhitegija puudumisel tegi Pärnul teist päeva järjest hea mängu Edgar Maier (10 punkti), kaotajate resultatiivseim oli 11 silma kogunud Kevin Saar.

Võidu kogusid ka Rakvere VK ja TTÜ, kes mängisid "kuivalt" 3:0 üle vastavalt Daugavpils Universitate ja Poliurs/Ozolnieki. Rakvere meeskonnas on heasse hoogu sattunud Aivar Silm - täna panustas ta tiimi parimana 22 punkti (+18), Denis Sintov lisas 19 silma (+15). TTÜ meeskonnas on võtmetegijaks kerkinud temporündaja Siim Ennemuist, täna tõi ta 13 silma (efektiivsus +13), resultatiivseim oli 17 punktiga Mart Tiisaar.

Turniiritabeli hetkeseis: Tartul on tänase järel koos 27 punkti ning ühe mängu vähem pidanud Selverit edestatakse 5 punktiga. 21 silmaga on kolmas Pärnu VK, vähem mänge pidanud Rakvere VK on 17 silmaga viies, TTÜ samuti 17 punktiga kuues ning Danpower Võru/Noortekoondis 1 punktiga viimane.