Kuna Selver oli võitnud avamängu 3:0, vajas kodumeeskond TTÜ kordusmängus edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja paremust ka kuldses geimis. Ülesande esimene pool täideti kodusaalis 3:1 (22, -22, 18, 22) lõppresultaadiga. Mängujärgses kuldses geimis jäi TTÜ küll 10:14 kaotusseisu, kuid suutis järgi tulla ja mänguseisu 14:14 viigistada. Seejäel haarati juhtohjad ja võideti edasipääsejat otsustanud geim 25:19.

Daniel Maciel kogus neljageimilises mängus 30 punkti, millele lisas kuldses geimis viis silma, teatab volley.ee. Siim Ennemuist tõi 12+4 ja Mihkel Tanila 10+3 punkti. Lincoln Williams vastas Selveri meeskonna poolel mängus kogutud 27 punktiga ning lisas sellele koguni kaheksa punkti kuldses geimis.

Veerandfinaalseeria avakohtumises 3:1 võidu saavutanud Bigbank Tartu läks võistluspäeva teises vastasseisus võõrsil vastamisi Rakvere Võrkpalliklubiga. Rakvere vajas edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust ka kuldses geimis. Bigbank Tartu aga Rakverele erilist sõnaõigust ei andnud ning võitis täna kindlalt 3:0 (15, 24, 23).