Selver kaotas täna Kalevi spordihallis avageimi 23:25, kuid võitis kaks järgmist vastavalt 25:20 ja 25:21. Neljas geim oli taas ülipingeline ning TTÜ suutis otsustavaid punkte kindlamalt mängida, viies 25:23 võiduga mängu viiendasse geimi.

Otsustavas geimis püsis mäng tasakaalus kuni 12:12-ni, siis võttis Selver oma ja kindlustas 15:13 võiduga pääsu finaali.

Tavapärasest kahvatum oli kolmandas poolfinaalmängus Selveri diagonaal Hindrek Pulk, kelle kasutegur mängu lõpuks oli 21 punkti juures vaid +4, kirjutab volley.ee. Efektiivseimat mängu näitasid tempomehed Meelis Kivisild (+9) ja Timo Tammemaa (+7). Kaotajate poolel kogus kõige rohkem punkte jällegi Mart Tiisaar (20), väga hea kasuteguriga mängisid aga temporündajad Mihkel Tanila (+11) ja vahetusest sekkunud Vaido Veek (+6).

Teises poolfinaalis, kus vastamisi on Tartu Bigbank ja Pärnu VK, on seis 1:1. Seeria kolmas mäng peetakse homme kell 19 Tartus.